زمانی بود که یک موضوع را در موتور های جستجوگر جستجو میکردم اما نمی یافتم. به همین خاطر خواستم یک ویبلاک پر محتوا و خوب بنویسم
1393/05/17
زراعت فرانسه یکی از متضررین اصلی تحریم های اخیر روسیه

روسیه در واکنش به تحریم های اتحادیه اروپا، دیروز اقدام به تحریم کشور های اروپایی نمود که در آن روابط تجاری و تحریم هوایی عبور و مرور هوا پیما های اروپا از قلمرو روسیه شامل میباشد.
نزد کشاورزان فرانسوی از جمله تحریم های روسیه منع واردات محصولات اروپایی میباشد که بدترین خبر بر آنها پنداشته میشود. و زیان های بیش را فرانسوی های که در عرصه زراعت مشغول اند متقبل خواهند شد. آقای خاویر بولین رئیس اتحادیه دهاقین فرانسه به شبکه تلویزیونی اروپا گفت که بیشترین ضرر متوجه بخش سبزیجات و می...وه جات فرانسه میشود چون محصولات آنها مارکیت خوبی در روسیه دارد و رشد ده درصدی را در سال نشان میدهد.
آقای ولاردو، تاجر فرانسوی قرار است 200 میلیون یورو در ماه زیان نماید چرا که او طبق معمول 90 درصد محصولات سیب و ناک اش را به روسیه صادر میکند. و او مجبور میشود تا تمامی همکارانش را که 9 سال با وی وفا دار بودند، آنها را سبکدوش نماید.
نظر به آمار و ارقام تجاری بدست امده از بابت تحریم های اخیر دو جانبه ( روسیه با مخالفین غرب سر مسئله بحران اوکراین) کشور های مثل اتحادیه اروپا، فرانسه، پولند، هالند و جرمنی بیشترین نقص اقتصادی را متحمل خواهند شد

منبع سایت فرانس 24

free counters

کد بارش قلب