زمانی بود که یک موضوع را در موتور های جستجوگر جستجو میکردم اما نمی یافتم. به همین خاطر خواستم یک ویبلاک پر محتوا و خوب بنویسم
1390/10/02
حالا نوبت کدام کشور است؟

ایالات متحده آمریکا و متحدان ابر قدرت اش در سال 2001  بر افغانستان حمله کردند و تغیرات را آوردند، بعد از افغانستان،  عراق، که منجر به کشمکش و تلفات غیر نظامیان گردید و همچنان به اعدام کشیدن ریس جمهور مسلمان عراق به روز اول عید سعید اضحی با عث تاثر اکثر مسلمانان شد و همچنان به وجود آمدن تبعیض بین مذاهب عراق  -- بعد از عراق کشور های شمالی افریقا منجمله سودان، تونس، لیبیا و مصر که تحولات را در آن کشور ها به میان آورد و ریس جمهور های مادام العمر مثل معمر القذافی و حسن مبارک به ترتیب اولی به شکل غیر حقوق بشری به قتل رسید و دومی توسط قوه قضایی مصر محاکمه شد. و در کشور ها کشمکش هنوز هم دیده میشود.

 بعد از این قدر دخالت های ایالات متحده امریکا در امور کشور های که اکثریت جمعیت شان اسلام میباشد ، حالا نوبت یکی از کشور های ذیل میباشد:

 سوریه، ایران ، پاکستان ، کره شمالی و .... 

به نظر من اگر کشور های ابر قدرت صلح بخواهند به خیر خود شان خواهد بود. و جهان با ثبات و بدون خشونت خواهیم داشت.  طوریکه همه میدانند که در راس سیاست های بزرگ چه گونه شخصیت های  منفی استند .

free counters

کد بارش قلب